Na dożynkach możesz wygrać rower. Sprawdź, w jaki sposób!

23.08.2018 Kategoria: Zaproszenie

Wśród uczestników, którzy wesprą zbiórkę charytatywną na rzecz Gabrysi Nawrot rozlosujemy rower ufundowany przez Galerię Navigator.

Gabrysia urodziła się z wodogłowiem. Z powodu uciskającego mózg płynu dziewczynka od ponad pięciu lat cierpi na silne ataki padaczki. Wycieńczające ataki doskwierają jej każdego dnia, nawet po kilkanaście razy w ciągu doby.

Po wielu próbach leczenia rodzinie udało się wyjechać do specjalistycznej kliniki w Niemczech, w której leczy się dzieci z padaczką. Gabrysia przyjęła specjalny lek, który spowolnił rozwój choroby. Następnie dziewczynkę zakwalifikowano do leczenia operacyjnego, które to jednak – aby się odbyło – wymaga od rodziny zebrania 200 tysięcy złotych.

Zbiórka publiczna na rzecz dziewczynki będzie prowadzona przez Komitet Społeczny „Razem dla Gabrysi” na specjalnie przygotowanym stoisku wystawienniczym podczas Dożynek Województwa Podkarpackiego i Powiatu Mieleckiego w niedzielę, 26 sierpnia. Każda osoba, która wesprze leczenie dziewczynki weźmie udział w losowaniu roweru ufundowanego przez Galerię Navigator.

Losowanie nagrody odbędzie się przed koncertem zespołu Ich Troje około godziny 20:45.

W tym samym czasie – dla uczestników imprezy – Powiat Mielecki oraz Galeria Navigator będą miały również drugi rower do wygrania. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione przez konferansjerów w trakcie trwania imprezy. Zapraszamy serdecznie!