Już w najbliższą sobotę: turniej piłkarski o Puchar Starosty!

31.01.2023 Kategoria: Sport

Dziesięć drużyn zawalczy o główne trofeum jedenastego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego. Rozgrywki zaplanowano na najbliższą sobotę, 4 lutego.

Turniej odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Mielcu. Zmierzy się w nim dziesięć drużyn: PZL Mielec, AUTOPART Mielec, Policja - Mielec, Straż Pożarna, Prawnicy, Starostwo Powiatowe w Mielcu, Urząd Miejski w Mielcu, Pogotowie Ratunkowe, KIRCHHOFF Polska oraz po praz pierwszy w historii turnieju drużyna zagraniczna: Żołnierze US Army.

Rozgrywki grupowe potrwają w godzinach 9:00-14:00. Ćwierćfinały rozpoczną się o godzinie 14:00, a półfinały – godzinę później. Decydujące starcie o Puchar Starosty Stanisława Lonczaka zaplanowano z kolei na godzinę 16:00. Tuż po nim nastąpi oficjalne podsumowanie turnieju oraz wręczenie nagród zespołowych i indywidualnych.

Organizatorami wydarzenia są firmy: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec, AutoPart oraz samorząd Powiatu Mieleckiego.